24 Kasım 2012 Cumartesi

!! Perfume Jewels ile Çekiliş !!

Merhaba!
Harika bir çekiliş postu ile buradayım. 
Bir önceki post olan (şuradan ) Perfume Jewels parfüm setlerinden birini size hediye etmek istiyor !
İlk önce parfüm setimizi tanıyalım:

Perfume Jewels Silky Touch 4`lü ürün seti vanilya,tonka bean ve amberin, yasemin, gül notlarıyla muhteşem kombinasyonu sonucu tasarlanan büyüleyici koku profili ile cilt üzerinde hafif ve tazeleyici hoş bir koku bırakır.
Kendi yorumum: İçinde yasemin ve gül birleşimiyle son derece hafif çok hoş bir koku. Beğenmeyenin olmayacağını düşünüyorum ki kendisi Perfume Jewels'in en çok satılan ürünlerinden biridir.

Perfume Jewels Silky Touch ürün seti 
236 ml Vücut Losyonu, 
250 ml Vücut Spreyi, 
215 ml Duş Jeli 
ve 
100 ml Parfüm olmak
 üzere 4 farklı ürün grubunu bir arada bulundurmaktadır.Piyasa değeri 59.9 TL olan bu 4'lü parfüm setini hediye olarak kazanmak istiyorsanız;
yapmanız gerekenler zorunlu koşul şu:
-Blogumun takipcisi olmanız :)

Ekstra hak kazanmak için koşullar ise:

Twitterda:
Perfume Jewels 'i takip etmek +1 hak 
ve
" @limonfizz ile @PerfumeJewels_  setlerinden biri hediye : http://www.ojelerimnerede.blogspot.com/2012/11/perfume-jewels-cekilisi.html" diye duyuru yapmanız size +2 hak,

Facebook'ta:
Perfume Jewels sayfasını beğenmeniz +1 hak,

Blog'da post olarak duyurumunuz ise +2 hak kazandıracaktır.

(Lütfen istediğiniz hakları dikkatlice yerine getirelim ki adil olsun :)  )
8 Aralık Cumartesi 2012'de çekiliş sonlanacaktır. Çekiliş sonucu random.org ile belirlenecektir. :)

Herkese bol şans!7 Kasım 2012 Çarşamba

Kokulu Manikürler: Perfume Jewels

Herkese Merhaba!
Bu post bol resim içermektedir. Nedeni ise elimde olan Perfu
me Jewels ürünlerinin çeşitli olmasından! :)
Perfume Jewels kimdir? dersek şöyle bir bilgilendirme yapayım.


Kaynağı yıldızların ışıltısı olan PERFUME JEWELS , doğa ve düşlerin gücünden alınan ilham ve kusursuz bir estetik anlayışı ile harmanlanarak özgün, tutkulu, zengin, sofistike ve zarif bir kreasyon ile oluşturuldu. Kısa bir süre içerisinde kozmetik ve parfüm endüstrisinin kalbini tutmayı başardı.


Perfume Jewels hayatınızın her anında kalıcı ve unutulmaz olmanız için Body Lotion , Cleansing Gel, Body Splash, Eau de Parfum'den oluşan ürün grupları, 25 farklı ve hoş koku çeşidi ile kendisine , doğaya önem veren siz değerli tüketicilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için web sitemizde beğeninize sunuldu. 


İlham kaynağımız olan mücevherler gibi büyüleyici PERFUME JEWELS markalı ürün gruplarında kullanılan esansiyel yağlar, tutkunları için dünyanın en iyi perfumerleri tarafından son derece özenli bir biçimde seçildi.


Doğaya ve insana saygılı ürün içeriği, etkin nemlendirici ve bakım ekstraktları ile zenginleştirilerek, ileri üretim teknolojileri kullanılmak suretiyle en saf haliyle Eyüp Sabri Tuncer Markasının güvencesiyle üretildi.

Bu parfümlerden haberiniz olmayanlar olabilir. Benim haberim arkadaşımın Eyüp Sabri Tuncer'in marka temsilcisi olmasıyla başladı. 
Bütün parfüm serisi 20 bayan ve 5 erkek kokusundan oluşmaktadır. En çok beğenilenler ise; Silky Touch, Time Million ve Empress. Benim favori bulduklarım ise: Blue Nights ve Cherry Pie.
Kokular son derece kalıcı olmakla birlikte ilk sıkıldığında oluşan ağır bir kokuyla karşılaşmıyorsunuz. 
En güzel taraflarından biri de set halinde satılıyor olmaları. Setlerin içinde: Duş jeli, vücut losyonu, vücut spreyi ve parfüm bulunmakta. 
Eğer bu kokulardan edinmek istiyorsanız BURADAN ulaşabilirsiniz. 
Ve tester dolu manikürler: