23 Aralık 2011 Cuma

31 Day Challenge: Day 16: (TRIBAL PRINT)

Herkese Merhaba!
Bugün 16. günde Kabile desenli tırnaklarım ile buradayım. Bende ilk garipsemiştim. Kabile deseni nasıl olur diye fakat internette küçük bir araştırma yaptım. Bir kaç fikir sahibi oldum. Renkler biraz canlı kaldı ama o da benim yorum katmışlığım olsun :)
Kullanılan Ojeler:
Baz olarak Essence 22 What Do U Think?
Şekiller:
Essence 53 You Belong To Me
Essence Nail Art 07 Ocean Breeze
Essence ojelerin bazılarını gittigidiyor'dan  DenizRio' dan sorunsuzca alabilirsiniz. Facebook sayfasından haberleri de buradan alabilirsiniz. :)

Baz rengi: -içinde hafif altın ışıltıları bulunuyor.
Bu da manikürü yaparken ki hipnoz sahnelerim. Ev hali falan =)
(Blogada ilk defa fotoğrafımı koyuyorum sanırım :)  )

Buradan harika bir çekilişe size yöneltmek istiyorum. The Lizard Queen'in çekilişi :) buyrunnn :)

22 Aralık 2011 Perşembe

31 Day Challenged:Day 15: (DELICATE PRINT)

31 day maalesef benim post beceriksizliğimle 31 day olamıyor. Ama arada ucundan bir yerinden tutmaya çalışıyorum. 15. günde nazik tırnaklar ile karşınızdayım. Kaldı mı 16 gün :D Bu tırnak renkleri nude tonlar bana çok hoş gelir bir de dantelimsi birşey üstüne damgaladık mı? E tamam işte nazik oldu :)
16. günde inşaallaah buluşmak üzeree :)
-Bu da çok acemice çok fena bi manikür oldu haa birilerine ithaf ediyorum bu manikürün rezilliğini- :D

Orly Halley's Comet

Size yabancı oje markalarından biri olan Orly'nin Halley's Comet adlı ojesini tanıtacağım*. Halley's Comet çok uzun süre konuşulan ve çok sevilen Cosmic Fx koleksiyon ojelerinden biri. Cosmic Fx koleksiyonunun ojelerinin hepsi çok güzel ama Halley's Comet bana daha bir ayrı güzellik gibi geldi. Ojeyi ışıktan çevirseniz bile yinede bir yerden parlıyor. Oje pürüzlü gibi duruyor ama değil, top coat kullanmadım. 3 kat var fakat çok hızlı kuruyor. Turkuaz renk ve cam kırıklı bir yapıda.
Orly'nin Türkiye sayfasını ziyaret ve satış noktaları için BURAYA tıklayabilirsiniz.
Ayrıca şu son günlerde bir çok oje bloggerının ve diğer bloggerlarında oje alışverişi yaptığı DenizRio artık bir Orly bayiisi. Şehirinizde Orly satış noktası yoksa hemen gittigidiyor safyası olan BURADAN iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca bir facebook sayfası da bulunmakta. Onun içinde şuraya küçük bir TIK ! :) Umarım ojeyi beğenir ve sizde Orly'nin büyülü ojelerinden birine sahip olursunuz. En yakın zamanda Orly ile birlikte küçük bir sürprizimiz var sizlere ! :)
Ve gelelim o önemli an'a. Fotoğraflara,ilk ojemizi sürelim :)

Ne kadar büyük bir şişe,sür sür bitmeyecek gibi ama bitecek diyede az miktarda sürmeye çalışmak ne çelişki! :)
Ne kadar parlak olabiliyor değil mi? :)


Bu törpüde firmanın hediyesi :) Törpünün iki kullanışı var biri tırnak yüzeyinin pürüzünü gidermek diğeri ise tırnak yüzeyini parlatmak :)


Sizin fikirleriniz neler ?

* Not: Oje firma tarafından tanıtım amaçlı gönderilmiştir.

8 Aralık 2011 Perşembe

31 Day Challenged: Day 14 +Ojelerden Son Haberler 2

Dünkü postta Gabrini New Collection 'dan bahsetmiştim. Elimde N19 nosu vardı ve bugün sürdüm. Tırnaklarımıda kısalttım. Üstünede 31 Day için çiçekli stickerlar yapıştırdım. Stickerlar beyaz kaldı ama olsun maksat 31 Day için değil mi? :) Yeşil benim bu kış için sürmek istediğim harika bir yeşil. Asker yeşili bir renk. Biraz cıvıl cıvıl renklerden bunalanlara hemen ilaç gibi gelebilir :) Buyrun fotoğraflar:Gelelim oje haberine bugün gmailime baktığımda Pastel'in yollamış olduğu bülteni gördüm ve Gabrini'den sonra Pastel'in çıkarmış olduğu kış renklerinede bakalım istedim ve burada :)Hangi renkler hoşunuza gitti? :) Beni ilk defa bir mor cezbetti 14 numara. 16 ve 91 ise sürüp denenesi türden.

7 Aralık 2011 Çarşamba

Ojelerden Son Haberler - Gabrini New Collection

Blogumuzun amacı oje olduğuna göre birazcık da ojelerden haber vermek istiyorum.

Malum kış ayındayız ilk önce Gabrini'nin kış için çıkarmış olduğu Gabrini New Collection haberi verelim. Gabrini oje bloggerlarına pek deneme amaçlı oje yollamıyor ben genelde moda bloggerlarında gördüm. Fakat bu haberi ojemrujumrimelim den okudum.
Koleksiyon 20 renkten oluşuyor. Tam kışlık ve içimizi ısıtacak koyu renkler ^.^
Siz farkettiniz mi bilmiyorum ama Gabrini koleksiyonlarında çokca renkler çıkartırken diğer markalar kış renklerini ne zaman yayınlayacak diye merak ediyorum.
 Siz hangi renkleri değişil buldunuz ve en çok hangi renkleri beğendiniz? 
Benim favorilerim N19 ve N16. Şu an sadece onları sürmek istedim :)

Son olarak sizi sevindirecek haberler yani çekilişler :)
İlk olarak Channel'in o harika ojesi Peridot ve discler hediye eden youknow un çekilişi için buraya bir TIKK! :)
İkinci olarak Alix Avien'in Shineplus minik ojelerinin bulunduğu 10 ojeyi hediye eden Başak'ın blogu için buradan buyrun ! :)
Üçüncü olarak What's Next adlı cici bloggerımızın çok güzel bir yılbaşı çekilişi var. Yalnız bu yılbaşı çekilişleri 3 adet. Hepsine şansınızı dileyin derim :) Yılbaşı klasikleri hediyeleri için buyrun! bide buradan buyrun son olarak da buradan buyurmanız lazım :)
Dördüncüsü ise yazının yorumunda görüp eklemek istediğim bir yarışma bu da Alice in Shoppingland blogundaki bu çekiliş için buradan alayım sizi :)
Beşinci olarak ve bu konuyla ilgili olan Gabrini New Collection ojelerini hediye eden ojemrujumrimelim'in çekilişi içinse  buradan sizi son yolculuğunuza alayım. :)
Şansınız bol olsun :)

4 Aralık 2011 Pazar

31 Day Challenge: Day 13 (Animal Print)

13. gün uğursuzluğu olsa gerek bu. Kaç gündür yazamamışım yazı. Animal Print gününde bir zebra deseni yapayım ama ışıltılı zebra olsun bu dedim :)  m69 discindeki deseni China Glaze 2030 ile damgaladım.  Bu 13. günün atlatmayı hızla geçiyorum ve bir fotoğrafla yazımı sonlandırıyorum.


Oh be sonunda ! :)